Szkolna Galeria Sztuki

Samorząd Uczniowski chciałby ogłosić kolejną akcję pt. "Szkolna Galeria Sztuki".

Na czym ona polega? Jeżeli uważasz, że masz talent plastyczny - podziel się nim z innymi - zaprezentuj się. Osoby zainteresowane tym wydarzeniem powinny, do dnia 24 listopada 2017 roku, dostarczyć jedną wybraną przez siebie swoją pracę do jednego z członków Samorządu Uczniowskiego lub Opiekuna SU. Następnie zorganizowana zostanie Szkolna Galeria Sztuki oraz plebiscyt na Najlepszego Malarza w szkole. Wasze prace zaprezentowane zostaną w dniach 27.11. - 4. 12. 2017 roku. Dnia 4 grudnia 2017 roku, po zapoznaniu się z twórcami i ich pracami, będziecie mogli - wszyscy wybrać Najlepszego Malarza w Szkole oddając na niego głos na specjalnej karcie plebiscytowej.
Nie chowaj więc swoich prac do szuflady - pokaż swój talent!