Żegnamy rok szkolny

Uroczystość  zakończenia roku szkolnego 2014/2015  w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęła się mszą św. o godz. 800 w kościele parafialnym p.w. Matki Boskiej Śnieżnej. Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły. Tam, w sali gimnastycznej o godz. 900  nastąpił dalszy ciąg uroczystości. Uczniowie odebrali świadectwa, nagrody książkowe za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe i działalność w organizacjach uczniowskich. Po części oficjalnej, nastąpiła część artystyczna przygotowana przez uczniów klas III, IV i V, pod czułym okiem p.  Emilki Hamerskiej i p. Eugeniusza Waradzyna.

Ostatnie słowo należało do p. dyrektora mgr Władysława Bąka. W swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za całoroczną pracę. Gratulował młodzieży wyników w nauce, a także życzył słonecznych wakacji.