Zaśpiewajmy Niepodległej

8.11.2019 r. rozpoczęliśmy w naszej szkole obchody Święta Niepodległości. O godzinie 11.11 w ramach ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu" na zewnątrz, pod pomnikiem jubileuszowym, zaśpiewaliśmy hymn państwowy, a delegacja Samorządu Uczniowskiego złożyła kwiaty ku czci poległych w obronie naszej Ojczyzny. Następnie udaliśmy się do budynku, gdzie miała miejsce akademia patriotyczna pod nazwą "Zaśpiewajmy Niepodległej" . Chórzyści z klasy III wraz z p. Teresą Platą przypomnieli nam wiele pięknych pieśni żołnierskich, legionowych i patriotycznych hymnów, które na przestrzeni wieków towarzyszyły Polakom podczas walki o niepodległość, natomiast uczniowie klasy VI pod opieką pani Marii Ciężkowskiej zadbali o słowny przekaz tych jakże ważnych patriotycznych treści.

Galeria z uroczystości: drive.google.com/open