Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

26 VI 2020r. zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020. Ostatnie miesiące zdalnej edukacji sprawiły, że był to wyjątkowo trudny rok zarówno dla uczniów i ich rodziców, jak i nauczycieli i pracowników szkoły.

Wyrażając wdzięczność Bogu za przeżyty czas zebraliśmy się najpierw na Mszy świętej w kościele parafialnym. Następnie na świeżym powietrzu, na boisku szkolnym, odbyło się krótkie podsumowanie roku, którego - wraz z podziękowaniami - dokonał Pan Dyrektor. Zostały również wręczone nagrody za konkurs papieski zorganizowany z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II. Nagrodzeni zostali także uczniowie wyróżniający się w czytelnictwie i w społecznej pracy na rzecz biblioteki szkolnej oraz uczestnicy konkursów dotyczących ochrony środowiska zorganizowanych przez Urząd Gminy w Krościenku.
Wykorzystując przestrzeń boiska - wychowawcy zebrali się w gronie swoich uczniów i rozdali świadectwa i pozostałe nagrody.
Przed nami zasłużony czas odpoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!
Galeria:drive.google.com/drive/folders/1nNbpGvXh2qT3kDQ9k6oXe5ykKtRno4i6