Wycieczka do kina klas I-III

We wtorek 21 marca br. klasy 1, 2 i 3 wybrały się pod opieką swoich wychowawczyń i opiekunów do Nowego Sącza. Celem wyjazdu było propagowanie różnych form rekreacji oraz integracja zespołów klasowych. Najpierw uczniowie udali się do kina, gdzie obejrzeli film animowany pt. "Szczęście Mikołajka". Następnie uczestniczyli we wspaniałej lekcji wychowania fizycznego w parku trampolin. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji. Były to m.in.: ścieżki akrobatyczne, trampoliny sportowe oraz baseny wypełnione gąbkami. Wspólne zabawy wprawiły wszystkich w znakomity nastrój. Uczniowie wrócili do domu zmęczeni, ale bardzo zadowoleni i z uśmiechami na twarzy.