Witamy na stronie naszej szkoły!


 

              Dnia 6 kwietnia 2016 roku klasa czwarta wybrała się na wycieczkę na Turbacz. Klasa piąta idąc za jej przykładem postanowiła także zdobyć ten szczyt w piątek 22 kwietnia 2016r. Plan wycieczek był taki:....czytaj dalej....

 

 

 


 

 

13 kwietnia 2016 roku w Krakowie odbył się turniej szachowy popularyzujący Ogólnopolski Projekt „Edukacja przez Szachy w Szkole”, organizowany przez Małopolski związek Szachowy. Więcej o turnieju tutaj.

 

 


 

 

 

Kwiecień był słoneczny i niebieski, jeśli spojrzymy na zdjęcia obrazujące nowe oblicze cyjanotypii i uczniów Akademii w Niedzicy. Czytaj dalej....

 

 


 

Rozstrzygnięty został Konkurs plastyczny pt. „Natura w mozaice”, zorganizowany przez Pieniński Park Narodowy w ramach realizacji Projektu „LIFE Pieniny PL” Natura w mozaice - ochrona gatunków i siedlisk w obszarze „Pieniny”. Czytaj dalej...

 

 


 

Uczennica kl. II a Joanna Rusnarczyk a także jej młodsza siostra  Julia Rusnarczyk z kl. 0-5 l. w dniach 08.04. - 10.04.2016 r. wraz ze swoją drużyną "Starscheer Ochotnica Dolna" (działającą przy Wiejskim Ośrodku Kultury w Ochotnicy Dolnej) wzięły udział w MISTRZOSTWACH POLSKI CHEERLEADERS GDYNIA  2016, ......czytaj dalej.

 

 

 


 

              W naszej szkole odbył się" Konkurs na najpiękniejszą pisankę ". W konkursie wzięło udział 77 osób od kl. 0-4 do kl. 6. Prace konkursowe można było podziwiać  na wystawie zorganizowanej na szkolnym korytarzu. Poziom wykonanych prac był bardzo wysoki więc Jury w składzie.......czytaj dalej.

 

 


 

 

 

21 marca odbyły się w naszej szkole warsztaty pt. " Cudeńka z siana". Brali w nich udział wszyscy uczniowie z naszej szkoły. Tworzyliśmy m.in. króliki z siana, kurki i wiele innych ozdób......czytaj dalej.

 

 

 


 

Jak skutecznie się uczyć, żeby się nauczyć - pani Zuzia w ciekawy sposób radzi każdemu, kto chce, aby nauka nie była "pokutą za grzechy", a samą przyjemnością. Zapraszam  tutaj.

 

 

 


 

Biblioteka ogłasza dwa konkursy: "Mały mistrz ortografii" - dla klas 1-3, i "Mistrz ortografii" - dla klas 4-6. Po szczegóły - tutaj i tutaj.

 

 

 

 


 

 

Spotkanie z światowej sławy iluzjonistą, panem Wiesławem Jaśkowskim.

 

 

 

 


 

 

 

Występ naszych koszykarek w Rabce na Powiatowych Igrzyskach.

 

 

 

  


 

 

             W ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” biblioteka szkolna zaprosiła rodziców uczniów klasy 1a do współpracy. Polega ona na tym, że rodzice podczas zajęć bibliotecznych czytają uczniom-swoim pociechom tekst, który otrzymują wcześniej od bibliotekarza. Czytaj dalej...