Wieczór wigilijny

W przedświąteczny czwartek 19 XII uczniowie naszej szkoły zaprosili rodziców i mieszkańców Grywałdu na obywający się w naszej szkole cyklicznie wieczór wigilijny. Zebrani obejrzeli program artystyczny, na który złożył się taniec wprowadzający w świąteczny nastrój przygotowany przez uczniów klasy VI i VII wraz z paniami Karoliną Kęską, Anną Oleś i Zuanną Rusin oraz jasełka z Małym Księciem w wykonaniu piątoklasistów wraz z p. Eweliną Monterian i Krystyną Wolską - skupiające nasze spojrzenie na Tym, kto powinien być podczas Świąt najważnieszy - rodzącym się Bogu, który jest Miłością. Całości dopełniły wokalne i instrumentalne kolędowe popisy uczniów każdej z klas, co wzmocniło nasze więzi i pozwoliło odczuć jedność i rodzinną atmosferę tych świąt. Na koniec wszyscy włączyli się we wspólne kolędowanie animowane przez szkolny chór przy akompaniamencie pani Teresy Platy, a pobłogosławione przez księdza Proboszcza Józefa Banię opłatki towarzyszyły przy składaniu życzeń, które rozpoczął pan Dyrektor Władysław Bąk. Nie zabrakło również słodkości od Rady Rodziców, kóre wywołały uśmiechy na twarzach najmłodszych oraz świątecznych dekoracji, które oddały klimat i prostotę ubogiej betlejemskiej szopki.

Galeria wydarzenia znajduje się tutaj: drive.google.com/open