VI Gorlicki Konkurs Piosenki Patriotycznej

18 II 2020r. 35-osobowa delegacja naszej szkoły, przygotowana przez p. Teresę Platę do występu zarówno w kategorii solistów. jak i zespołów, wzięła udział w przesłuchaniach do VI Konkursu Pieśni Patriotycznej organizowanych w Państwowej Szkole Muzycznej w Gorlicach. Dla zespołu wokalno-instrumentalnego z VIII klasy, przesłuchania zakończyły się na podium.! Wykonaniem piosenki "Dziś idę walczyć,mamo" dziewczęta wyśpiewały sobie III miejsce! Konkurs zorganizowany został w ramach obchodów Dnia Żołnierzy Wyklętych, a 1 marca odbędzie się uroczyste wręcznie nagród i koncert laureatów. Serdecznie gratulujemy dziewczętom i chłopcom patriotycznej postawy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu muzycznych talentów!

Pełna fotogaleria autorstwa p.Anny Oleś znajduje się tutaj: drive.google.com/open

Wyniki konkursu i pozostałe zdjęcia można obejrzeć tutaj: barbarabartus.pl/ zaś sprawozdanie z konkursu znajduje się na stronie Organizatorów: gck.gorlice.pl/wydarzenie/vi-gorlicki-konkurs-piesni-patriotycznej-rozstrzygniety/