Uczniowski Klub Sportowy

Opiekun:   mgr Jerzy Knutelski

Uczniowski Klub Sportowy działający przy Szkole Podstawowej w Grywałdzie może poszczycić się wieloma znakomitymi osiągnięciami. W ramach jego działalności prowadzone są  zajęcia sportowe z dziećmi i młodzieżą gimnazjalną. Uczniowie mają do dyspozycji salę gimnastyczną, siłownię, boisko sportowe. W zajęciach sportowych biorą również udział dorośli. Zajęcia sportowe, gry zespołowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Siłownia czynna jest codziennie, według zainteresowania młodzieży. Największą popularnością cieszą się takie dyscypliny sportowe jak: biegi długodystansowe, piłka siatkowa, tenis stołowy, piłka nożna, piłka ręczna koszykówka. Uczniowie biorą udział we wszystkich zawodach organizowanych w gminie i powiecie a nawet  województwie.