Szkolny Bieg Niepodległości i Słodkie Barwy Narodowe

10 listopada 2021 r. w naszej szkole odbył się "SZKOLNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI", mający na celu propagowanie patriotyzmu wśród uczniów i upamiętnienie Święta Niepodległości. W biegu uczestniczyli uczniowie naszej szkoły począwszy od przedszkolaków, a skończywszy na ósmoklasistach. Pogoda dopisała, a zabawa i szczypta rywalizacji wywołały radość wśród dzieci.
W tym dniu grupa Wolontariatu z pomocą opiekunów prowadziła kiermasz pt.: "SŁODKIE BARWY NARODOWE". Deserami w kolorach biało-czerwonych można było się poczęstować w szkole przed lekcjami, na przerwach oraz po lekcjach, składając datek na szczytny cel.
~Dziękujemy wszystkim, którzy w tym dniu chcieli wesprzeć akcję. Serdeczne podziękowania kierujemy szczególnie do rodziców, bez których naszej akcji po prostu by nie było
~ opiekunowie grupy Wolontariatu