Szkoła do Hymnu 2020

Uczniowie naszej szkoły wzorem lat ubiegłych wzięli udział w tegorocznej edycji akcji "Szkoła do hymnu". W dniu 12.11. najmłodsi wraz z nauczycielami udali się pod pomnik postawiony dla upamiętnienia 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodlegości i zaśpiewali nasz hymn narodowy. Całości dopełnił galowy odświętny strój i biało-czerwone flagi oraz śpiewniki otrzymane w ramach akcji "Patriotyzm wśród nas". Natomiast 10.11. dokładnie o godzinie 11.11. starsi uczniowie w czasie lekcji on-line zaśpiewali "Mazurka Dąbrowskiego", dając tym samym dowód swojej patriotycznej postawy i włączając się w obchody 102. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodlegości.

Zdjęcia można zobaczyć tutaj: drive.google.com/drive/folders/10W5c6b2cm6JxnDSQbglcG5d29LJzUb1c