Szachowe zmagania naszych uczniów

W dniach 19 i 20. 11.2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym Turnieju Szachowym w Nowym Targu. Najpierw 19.11.2019 r. odbyły się Igrzyska Dzieci w szachach. Nasi uczniowie honorowo reprezentowali szkołę, a Emilia Sobkowiak zajęła zaszczytne II miejsce wśród dziewczynek.

Z kolei 20.11.2019 r. odbyły się Młodzieżowe Igrzyska w Szachach. I tu nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę w Grywałdzie. Martyna Ziętasz zajęła II miejsce wśród dziewcząt, natomiast Mikołaj Bąk I miejsce pośród chłopców. Oprócz tego, cała drużyna w składzie: Martyna Ziętasz, Mikołaj Bąk, Marcin Kołek oraz Kacper Klimczak zdobyła I miejsce w punktacji drużynowej, kwalifikując się do dalszych rozgrywek o randze wojewódzkiej.

Dumni z pięknych sukcesów życzymy naszym szachistom wielu wygranych rozgrywek! Galeria: drive.google.com/open