Sukces muzyczny VIII klasy

Zbliżający się koniec roku szkolnego to czas na podsumowania i spojrzenie wstecz na minione miesiące. Wielkimi krokami nadchodzi też dzień, w którym nasza szkoła wypuści spod swoich skrzydeł kolejnych absolwentów...

Ten retrospekcyjny klimat przywołał u nas z pewnością niejedno wspomnienie... Dziś chcemy wrócić do sukcesu dziewcząt z VIII klasy, które wzięły udział w VI Gorlickim Konkursie Pieśni Patriotycznej i swoim muzycznym występem pod kierunkiem p. Teresy zdobyły 3 miejsce! Mamy nadzieję, że nasi uczniowie nadal będą pielęgnowali wartości patriotyczne, a kolejne konkursy będą stać przed nami otworem! Z kolei laureatkom gratulujemy pięknej patriotycznej postawy, muzycznego sukcesu oraz życzymy powodzenia na niwie działalności artystycznej i w nadchodzących testach szkolnych!
Zdjecia i dyplom: