Rozpoczęcie roku szkolnego

W czwartek 1 IX w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Wraz ze sztandarem przemaszerowaliśmy ze szkoły do kościoła na Mszę świętą sprawowaną przez naszych kapłanów. Bezpośrednio po Mszy i wakacyjnej przerwie uczniowie ponownie wypełnili mury szkoły, by z nowym zapałem, chęciami i energią wkroczyć w nowy rok szkolny. Jak co roku połączone ono było z akademią upamiętniającą tragiczne czasy II wojny światowej - przygotowaną przez uczniów klas IV, VI, VII i VIII. Na koniec Pan Dyrektor przekazał informacje organizacyjne dla każdej z klas. W naszej społeczności powitaliśmy w tym dniu nową panią psycholog. Pełni entuzjazmu z zapałem zabieramy się do pracy, która - miejmy nadzieję - wyda piękne owoce! Poniżej fotorelacja z wydarzenia: