Rok Szkolny 2010/2011

„Bezpieczne dzieciństwo na wsi”

Dnia 28 października 2010r w Urzędzie Miasta Nowy Targ odbyła się konferencja na której podsumowano szkolenia i konkursy w powiecie nowotarskim i tatrzańskim, wręczono nagrody rzeczowe oraz dyplomy laureatom konkursów gminnych.

Organizatorami  projektu „Bezpieczne dzieciństwo na wsi”  była:

Małopolska Izba Rolnicza, Państwowa Inspekcja Pracy – Okręgowy Inspektorat Pracy w Krakowie,  oraz Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Krakowie.

Z naszej szkoły:

·         uczniowie klasy VI brali udział w konkursie wiedzy na temat bezpieczeństwa dzieci na wsi i laureatami konkursu gminnego zostali:

I miejsceMarcin Królczyk

II miejsceMagdalena Jankowska

III miejsceKamil Jaworski

·         Uczeń klasy V  brał udział w konkursie pracy pisemnej na temat bezpieczeństwa dzieci na wsi, został laureatem  i zdobył :

II miejsceGrzegorz Siedlarz

·         Uczniowie klas I – III brali udział w konkursie plastycznym i laureatami zostały

I miejsceAnna Błażusiak

II miejsce - Klaudia Knutelska