Razem na święta 2021

Podobnie jak kilkanaście tysięcy szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z całego kraju, nasza szkoła wzięła już po raz drugi udział w akcji MEN „Razem na Święta”. Uczniowie i nauczyciele wspólnie organizowali zbiórki darów dla potrzebujących, śpiewali kolędy, przygotowywali kartki z życzeniami oraz świąteczne upominki dla osób starszych i samotnych z najbliższej okolicy. Swoimi działaniami udowodnili, że pomagać można niezależnie od okoliczności. Przykłady ogólnopolskich działań można znaleźć tutaj:
Natomiast w naszej szkole były to relacjonowane na bieżąco w wydarzeniach działania koordynowane z ramienia wolontariatu i samorządu (Szlachetna Paczka, charytatywny kiermasz stroików, odwiedziny w Przytulisku św. Brata Alberta i w OREW w Krościenku). Dziękujemy naszym uczniom i pracownikom, którzy wzięli udział w tych akcjach i okazali dobro oraz serce ludziom w potrzebie!

DYPLOM