Prezenty na Dzień Ojca

Zaraz po rozpoczęciu kalendarzowego lata świętujemy piękny dzień 23 czerwca. Dzień, w którym uczniowie chcą swoim Kochanym Tatusiom podziękować za dar życia, za wychowanie, za ojcowską troskę i wsparcie. Za to, że cicha obecność Ojców daje poczucie bezpieczeństwa, a ich miłość - choć inna niż miłość Matki - towarzyszy niezmiennie każdego dnia.

Życzymy Drogim Tatusiom, aby nie zabrakło im radosnych chwil przeżytych ze swoimi pociechami i by zawsze mieli czas na wspólne odkrywanie piękna otaczajacego świata.
Z tej okazji również ślemy prezenty: muzyczny koncert życzeń w wykonaniu dwóch Tomków: piosenkę dla rodziców w wykonaniu Tomka z II klasy i utwór zagrany przez Tomka z klasy VI oraz laurki przygotowane z sercem przez uczniów klasy II na edukacji plastycznej. Niech to będzie Wasz dzień!