Pożegnanie ks. katechety Mirosława

23 VI ostatni w tym roku szkolnym apel zakończył się podziękowaniem ks. katechecie Mirosławowi Kurkowi, który kończy swoją posługę w parafii w Grywałdzie i tym samym nie będzie już nauczycielem w naszej szkole. Słowa wdzięczności za owocną współpracę, lekcje katechezy, posługę sakramentalną, przygotowanie do bierzmowania oraz wszelkie dobro skierowali do Księdza nauczyciele i pracownicy szkoły z panem Dyrektorem na czele, przedstawiciele rodziców, członkowie Samorządu Uczniowskiego i Wolontariatu, którego Ksiądz był opiekunem oraz spontanicznie wszyscy chętni uczniowie. Dzień wcześniej swoją wdzięczność wyrazili również absolwenci VIII klasy. Księdzu Mirosławowi życzymy Bożej opieki i powodzenia w pracy w kolejnej parafii oraz wielu miłych wspomnień z Grywałdu.