Pożegnanie absolwentów

24.06. 2021 r. podczas pełnej wzruszeń akademii pożegnaliśmy uczniów klasy VIII, którzy opuszczają już mury naszej szkoły. Wiele ciepłych słów pod ich adresem skierował pan dyrektor Władysław Bąk, wychowawczyni p. Krystyna Wolska, pan wójt Tadeusz Topolski i kierownik ZEAS-u p. Agata Sobkowiak. Był to również czas na wręczenie wielu nagród, odznaczeń, wyróżnień, podziękowań i listów gratulacyjnych, zarówno dla uczniów, jak i rodziców. Sztandar szkoły został przekazany w ręce kolejnej delegacji, a absolwenci złożyli uroczyste ślubowanie, zobowiązując się do życia według wartości wpajanych w czasie wychowania i edukacji w naszej szkole. Młodsi koledzy i koleżanki z klasy VII do bukietu życzeń i drobnych upominków dołożyli swoje wyrecytowane i wyśpiewane memento na dalszą drogę absolwentów. Wielu emocji dostarczył zmontowany przez nich dla starszych kolegów film, który przywołał pamięci zdjęcia nawet z czasów I klasy! Ósmoklasistom życzymy wszelkiej pomyślności i gratulujemy ukończenia jednego z etapów w życiu, bo jak wyśpiewali to sami absolwenci - "coś kończy się, żeby coś mogło trwać".

Zdjęcia: tutaj