Powiatowy Turniej Szachowy

17 listopada 2021 roku w Krościenku nad Dunajcem odbył się Powiatowy Turniej Szachowy – Igrzyska Dzieci. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Aleksandra Andruszko, Magdalena Ziętasz, Michał Sobkowiak oraz Tomasz Kołek. Gracze wykazali się umiejętnościami, które pozwoliły im zająć pierwsze miejsce drużynowo, co umożliwiło awans do kolejnego etapu rozgrywek na szczeblu wojewódzkim.  W podsumowaniu turnieju uhonorowane zostały również: Magdalena Ziętasz zajmując pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej oraz Aleksandra Andruszko – drugie miejsce indywidualnie wśród dziewcząt.

18 listopada 2021 roku nasi starsi uczniowie zmierzyli się w rozgrywkach podczas Powiatowego Turnieju Szachowego  - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Krościenku nad Dunajcem. Drużynę reprezentowali: Emilia Sobkowiak, Aleksandra Buczek, Stanisław Kołek oraz Piotr Iglar. Szachiści dzielnie walczyli zdobywając trzecie miejsce drużynowo. Ze srebrnym medalem wróciła Emila Sobkowiak zajmując drugie miejsce w klasyfikacji indywidualnej dziewcząt.