Piłka siatkowa - zawody

17.01.2020 r. odbył się w naszej szkole Gminny Turniej Siatkówki. Turniej ten był również kwalifikacjami do rozgrywek na wyższym szczeblu. W rozgrywkach brali udział chłopcy i dziewczęta z klas VII-VIII ze SP nr 1 i nr 2 w Krościenku, Krośnicy oraz SP w Grywałdzie. W wyniku rywalizacji dziewczęta zajęły IV miejsce, a chłopcy I - tym samym otrzymując prawo do reprezentowania naszej gminy na Igrzyskach Ośrodka Pieniny.

22. 01.2020 r. w Łapszach Niżnych odbyły się Igrzyska Ośrodka Pieniny w piłce siatkowej, podczas których spotkały się najlepsze zespoły chłopców z 5 gmin. Uczniowie naszej szkoły wygrali ten turniej, zajmując I miejsce i będą reprezentować ośrodek Pieniny na zawodach powiatowych. Tytuł najlepszego zawodnika wywalczył sobie Maciej Opyt. Serdecznie gratulujemy chłopcom zapału i zaciętej rywalizacji zespołowej!

Zdjęcia z rozgrywek i dekoracji laureatów ozna znaleźc tutaj: drive.google.com/open