Piknik rodzinny

4 VI 2023 odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców i Dyrektora Szkoły. Na scenie prezentowali się uczniowie - od przedszkolaków, którzy złożyli życzenia rodzicom z okazji ich święta, przez członków kółka teatralnego, muzyków: wokalistów, instrumentalistów i tancerzy, aż po adeptów sztuki jiu-jitsu. Na boisku toczyły się rozgrywki sportowe i gry zręcznościowe, strażacy przygotowali pokazy ratownictwa i bojówkę, rodzice i koło gospodyń wiejskich zadbali o zaplecze gastronomiczne. Nie zabrakło kącika zabaw dla najmłodszych, malowania twarzy, dmuchanych zjeżdżalni oraz stoiska zdrowotnego. Pogoda, humory i frekwencja dopisały, a wspaniałą zabawę dokumentują zdjęcia. Pragniemy również podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego dnia:

ZDJĘCIA I PODZIĘKOWANIA