Pierwsze uczniowskie doświadczenie drogą do wiedzy

Podsumowanie I etapu.

19 grudnia odbyło sie podsumowanie I etapu projektu "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy". Za realizacje odpowiedzialna była pani Marzena Ćwiertniewicz. Praca z dziećmi prowadzona była  podczas zajęć obowiązkowych w ramach realizacji podstawy programowej oraz na zajęciach dodatkowych. W specjalnie zorganizowanych i wyposażonych ,,Ośrodkach Zainteresowań” uczniowie rozwijali indywidualne zdolności: językowe, matematyczne, przyrodnicze, wizualno - przestrzenne, muzyczne, ruchowe, intrapersonalne i  interpersonalne. Dużym zainteresowaniem cieszyły się atrakcyjne pomoce dydaktyczne, przybory do ćwiczeń ruchowych, zestaw instrumentów perkusyjnych oraz lalki  teatralne. Uczniowie tworzyli  w zespołach  gry planszowe, które  wykorzystywali później na zajęciach. W „Kąciku twórczego myślenia” zamieszczali wiersze, zagadki, opisy i opowiadania oraz  pomysłowe prace plastyczne.