Msza święta na zakończenie roku szkolnego i apel w szkole

23 VI 2023 o godz. 8.00 uczestniczyliśmy we Mszy świętej dziękczynnej odprawionej z okazji zakończenia roku szkolnego, której przewodniczył ks. katecheta Mirosław Kurek, a koncelebrowali ją ks. proboszcz Bogumił Bednarek i ks. prałat Józef Bania. W asystę przy ołtarzu zaangażowali się chłopcy z klas IV-VIII, a śpiew animowała schola parafialna złożona z naszych uczniów i uczennic pod opieką p. Agaty Sobkowiak. Bezpośrednio po Mszy świętej, na czele z pocztem sztandarowym maszerowaliśmy do szkoły, gdzie na sali gimnastycznej odbył się dalszy ciąg obchodów.

ZDJĘCIA

23 VI 2023 zakończyliśmy rok szkolny. Klasa III, która kończy pierwszy etap edukacyjny słowem i piosenką wprowadziła nas w wakacyjny nastrój. Pan dyrektor i wychowawcy wręczyli nagrody i wyróżnienia oraz świadectwa z czerwonym paskiem. Wyróżnieni za wyniki edukacyjne zostali:
Klasa I: Emilia Andruszko, Jan Boczkaja, Alicja Dolańska, Marcin Gabryś, Marta Hamerska, Piotr Jankowski, Martyna Karkula, Liliana Knapczyk, Zofia Kotarska, Lena Kozłecka, Franciszek Mikołajczyk, Zofia Potoniec.
Klasa II: Maciej Chlebek, Antoni Józefczyk, Anna Knapczyk, Katarzyna Knapczyk, Anna Krężel, Aleksandra Mikołajczyk, Grzegorz Mikołajczyk.
Klasa III:
Eryk Cedel, Jakub Ciesielka, Martyna Czyszczoń, Zuzanna Gajda, Natalia Gorczyńska, Zuzanna Huza, Martyna Knapczyk, Szymon Knurowski, Zuzanna Koczór, Karol Kowalczyk, Kinga Milczarek, Szymon Komorek.
Klasa IV: Antonina Chlipała, Jan Czyszczoń, Zuzanna Ćwiertniewicz, Joanna Hamerska, Ewelina Mszanik, Martyna Mszanik, Wiktoria Pierchlak.
Klasa V: Adam Barnowski, Michał Sobkowiak, Dawid Milczarek, Patrycja Krakus.
Klasa VI: Aleksandra Andruszko, Szymon Czyszczoń, Amelia Hryc, Aleksandra Klimczak, Joanna Krakus, Wojciech Kuruc, Damian Myjak, Weronika Słowik.
Klasa VII: Paulina Hamerska, Magdalena Ziętasz
W klasach IV-VI najwyższą średnią uzyskała Aleksandra Andruszko (VI) - średnia 5.67.
Uczniowie ze stuprocentową frekwencją: Joanna Krakus - VI, Maciej Chlebek - II, Martyna Mszanik - IV.
Nagroda dla najlepszego czytelnika powędrowała do Anny Krężel z klasy II.
Dawid Milczarek (V) odebrał z rąk księdza katechety i p. dyrektora zaświadczenie o uzyskaniu tytułu finalisty Małopolskiego Konkursu Biblijnego, a Aleksandra Andruszko podziękowanie za wzorowe wypełnianie obowiązków przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.
Pozostałe świadectwa i dyplomy zostały rozdane w klasach i tam uczniowie pożegnali się z wychowawcami na czas wakacyjnej rozłąki. Do zobaczenia we wrześniu!