Laurka dla Jana Pawła II - 100. rocznica urodzin świętego

18 V 1920 przyszedł na świat Karol Wojtyła.🤱 Dziś obchodzimy setną rocznicę Jego urodzin! 👼 W związku z tym uczniowie oddziałów przedszkolnych i klas I-II przygotowali prace plastyczne, które biorą udział w konkursie "Laurka dla Jana Pawła II"😇. Chociaż konkurs nie został jeszcze rozstrzygnięty, a autorzy nie znają jego wyników, to my prezentujemy już dziś galerię prac w wykonaniu najmłodszych uczestników. 🖍🖌✂️✒️✏️🎨Natomiast uczniowie klas starszych już niebawem zaprezentują nam wybrane fragmenty papieskiego nauczania w formie albumu, co również będzie udziałem w konkursie.

drive.google.com/open

Artyści i muzycy polscy specjalnie na tę okazję przygotowali hymn, 🎧którego można posłuchać tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=u-XGQ4h1Qns

Z przyjemnością ogłaszamy, że lauretami konkursu plastycznego "Laurka dla Jana Pawła II", zorganizowanego z okazji 100. rocznicy urodzin świętego, zostali w kategorii przedszkolnej:

1. miejsce: Aleksandra Mikołajczyk
2. miejsce Grzegorz Mikołajczyk
W kategorii uczniów klas 1-2:
1. miejsce: Antonina Chlipała
2. miejsce: Arkadiusz Topolski
3. miejsce: Martyna Mszanik
oraz wyróżnienie: Jan Czyszczoń
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za Wasze włączenie się w obchody stulecia urodzin Karola Wojtyły!