Koszykówka, koszykówka...

6 listopada w szkole w Krośnicy rozegrane zostały Gminne eliminacje w koszykówce chłopców i dziewcząt klas VII-VIII. Po zaciętej walce zarówno chłopcy, jak i dziewczyny z naszej szkoły stanęli na najwyższym miejscu na podium i tym samym wywalczyli prawo do reprezentowania naszej Gminy na zawodach Ośrodka Pieniny.

12 listopada w szkole nr 2 w Krościenku dziewczęta klas VII-VIII walczyły o prawo reprezentowania Ośrodka Pieniny w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej. W wyniku rywalizacji naszej dziewczyny stanęły na podium zajmując III miejsce.

14 listopada chłopcy z najstarszych klas VII-VIII rywalizowali w koszykówce na etapie Ośrodka Pieniny. Po bardzo zaciętych meczach wywalczyli oni II miejsce i tym samym prawo reprezentowania Ośrodka Pieniny na zawodach powiatowych. Zdjęcia: drive.google.com/open