Konkurs Wielkanocny

W dniu 5 kwietnia 2023 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu "Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna" adresowanego do przedszkolaków, uczniów klas 1-8 oraz ich rodziców. W konkursie wzięło udział 33 uczestników. Dzieci dostarczyły wiele prac wykonanych różnymi technikami. Były to między innymi: baranki, zajączki, koszyczki oraz kolorowe stroiki. Każdy uczeń od klas 1 do klasy 8 miał możliwość zagłosować, wybierając 1 ozdobę w każdej z kategorii.

WYNIKI KONKURSU

Kategoria 1
I miejsce - Barbara Potoniec
II miejsce - Liliana Knapczyk
III miejsce - Mikołaj Kozłecki

Kategoria 2
I miejsce - Karol Kowalczyk
II miejsce - Anna Krężel
III miejsce - Aleksandra Knurowska

Wyróżnienia otrzymały:
Alicja Dolańska
Zofia Potoniec
Karolina Rusnarczyk

Wszystkie ozdoby wykonane przez dzieci i ich rodziców posłużą jako prezent dla osób starszych i chorych mieszkających w Grywałdzie. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie oraz zaangażowanie w naszą akcję charytatywną.
Wszystkim uczniom biorącym udział gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w przyszłych konkursach.
Serdeczne podziękowania kierujemy pani Iwonie Ciesielce za zaangażowanie i przekazanie własnoręcznie wykonanych breloków oraz zakładek do książek, które posłużyły jako nagrody w konkursie.