IV Przegląd Pieśni Patriotycznej w Kluszkowcach

4 XI 2022 rozśpiewana ekipa z naszej szkoły wzięła udział w odbywającym się w Kluszkowcach IV Przeglądzie Pieśni Patriotycznym organizowanym przez Centrum Kultury Gminy Czorsztyn.
Miło nam ogłosić, że zespół wokalny z klasy VIII w składzie: Honorata Błażusiak, Aleksandra Buczek, Karolina Janik, Anna Kołodziej, Magdalena Kotarska, Weronika Kowalczyk, Klaudia Knutelska swoim wykonaniem pieśni "O mój rozmarynie" i "Dziś idę walczyć, mamo" zdobył I miejsce.
Trio wokalne z klasy VI w składzie: Aleksandra Andruszko, Amelia Hryc i Weronika Słowik dwugłosowym wykonaniem pieśni "Rota" oraz "uwierz, Polsko" wyśpiewał sobie II miejsce na podium.
Solistka z klasy VIII - Anna Kołodziej - została wyróżniona za piosenkę "Taki kraj". Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych muzycznych sukcesów!