Finał Szlachetnej Paczki

''Szlachetna Paczka''- podziękowanie

Pragniemy złożyć ogromne podziękowania wszystkim, którzy sprawili, że nasze uczestnictwo w akcji „Szlachetna Paczka” zakończyło się sukcesem. To dzięki Wam Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele w wybranym domu zagościły radość, nadzieja i przekonanie, że nikt na tym świecie nie jest sam!

Dotarła do nas relacja z wręczenia podarunków w ramach akcji "Szlachetna Paczka". Poniżej zamieszczamy treść otrzymanego listu:

Drogi Darczyńco,

dziękujemy, że razem z nami zmieniasz historię Rodzin, które mają mniej szczęścia w życiu!

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Wolontariuszki przyjęte zostały przez panią Julię i jej dzieci z uśmiechem i "otwartymi ramionami". Choć z całej rodziny największe zainteresowanie okazywał syn Kacper, który szybko stał się pomocnikiem w przenoszeniu i otwieraniu paczek, a młodsza siostra Zosia brała pierwszorzędnie z brata przykład. Po otwarciu paczek z prezentami dla dzieci Zosia skupiła się wyłącznie na swojej zabawce, pokazując ją wszystkim obecnym w pokoju osobom. Kacper nie ukrywał, że jak zobaczył czołg, to wiedział, że to dla niego. Zapoznał się od razu z pojazdem, informując, z czego się składa i jakie ma właściwości. Najmłodszy syn Adam rozkoszował się w tym czasie drzemką, przez co nie było dane osobiste wręczenie zabawek.
Pani Julia ze zdziwieniem przyjmuje informacje o tym, skąd nadeszła paczka, i że tyle osób było w nią zaangażowanych. Po otwarciu paczek przyznaje, że bardzo ucieszył ją widok kosmetyków Emolium. Poza tym, wzruszył ją widok bransoletki, komentując ten moment, że o takiej właśnie marzyła. W domu nieobecny był mąż. Ta nieobecność pana Macieja uniemożliwiła niestety zapoznanie się z jego emocjami dotyczącymi paczek i prezentu dla niego. Ostatnia otwierana paczka zawierała mikrofalówkę, na której widok uśmiechnięta mama zapytała syna "czy taka będzie ok?". Bo jak się okazuje, mikrofalówka była również marzeniem Kacpra, który odpowiedział mamie z powagą kiwając twierdząco głową.

Słowo od Rodziny

Pani Julia prosi o przekazanie Ogromnego Podziękowania!

Słowo od Wolontariusza

Ze strony wolontariuszy Serdecznie Dziękujemy za wsparcie, za okazaną pomoc, nieobojętne podejście i chęć rozmowy. Prezenty, które Państwo przygotowali dla rodziny sprawiły nie tylko im radość. Wolontariuszki z uśmiechem patrzyły na bawiące się dzieci i z przyjemnością słuchały rodzinnych dialogów. Podczas spotkania widok bransoletki z serduszkiem utwierdza, że Waleczne Serce w tej rodzinie ma każdy jej członek, łączy ich silna więź i miłość. I tego również Państwu życzymy. W okresie Bożego Narodzenia oraz w nadchodzącym Nowym Roku niezachwianej wiary w to, że niemożliwe może stać się możliwe, a słowa "waleczne serce" niech wszystkim przypominają jaką wartość ma życie. Dużo zdrowia!