Dzień Edukacji Narodowej

14.10.2022 roku społeczność Szkoły Podstawowej w Grywałdzie zebrała się na obchodach Dnia Edukacji Narodowej - wspólnego święta wszystkich pracowników i uczniów naszej szkoły. Spotkanie rozpoczęło się od życzeń i podziękowań, które w kilku serdecznych słowach wszystkim świętującym przekazał p. dyrektor Władysław Bąk.
Następnie uczniowie VII i VIII klasy oraz podopieczni świetlicy szkolnej przygotowani przez p. Annę Oleś i Teresę Platę zaprezentowali program artystyczny. Dzięki strojom, rekwizytom i opisom - aktorzy zamienili salę gimnastyczną w wybieg dla modelek i modeli, zabierając tym samym wszystkich odbiorców na pokaz mody szkolnej.
W tym dniu odbyła się również dyskusja poparta argumentami, pomagająca w sposób żartobliwy rozwiązać zagadkę - czy szkoła jest jak film?
Po części artystycznej i wyśpiewanych jednym głosem podziękowaniach - życzenia pracownikom złożyli przedstawiciele Rady Rodziców, Samorząd Uczniowski wręczył własnoręcznie przygotowane upominki, a jego delegacja odwiedziła z życzeniami emerytowanych pracowników w domach.