Dzień Babci i Dziadka

21.01.2020 r. nasza szkoła przyjęła w swoich progach Babcie i Dziadków przybyłych na zaproszenie kochających wnuków. Na początek najmłodsi z oddziałów przedszkolnych wierszem i piosenką wyrazili swoje serdeczne życzenia, a wreczając własnoręcznie wykonane barwne laurki - zapewnili o pamięci i miłości do seniorów. Również dzięki przedszkolakom i dekoracjom przygotowanym przez ich panie, odbyła się podróż w czasie, podczas której zebrani byli świadkami historii, jak to babcia i dziadek poznali się w czasach PRL-u.

Z kolei starsi uczniowie pochwalili się umiejętnościami tanecznymi oraz aktorskimi, prezentując świąteczne pląsy oraz filozoficzne jasełka z Małym Księciem w tle. Do grona życzących dołączył również pan Dyrektor, który w kilku ciepłych słowach skierowanych do Babć i Dziadków podsumował przesłanie tego święta.

Po artystycznych wrażeniach słodkie chwile zapewnili rodzice z Rady Rodziców, którzy zadbali o okraszenie uroczystości czymś dla ciała.

Pełną galerię zdjęć z uroczystości można znaleźć tutaj: drive.google.com/open