Bożonarodzeniowy świąteczny poranek

Piątek 20.12. był dniem, kiedy uczniowie każdej klasy najwięcej czasu spędzili wraz ze swoimi wychowawcami. Była to okazja do zorganizowania klasowych wigilii, wspólnego kolędowania, pielęgnowania tradycji oraz rozmów o wartościach ważnych dla nas w tym czasie. Nie zabrakło także łamania się opłatkiem, a delegacje innych szkół z rewizytą odwzajemniały składane przez naszych uczniów w ostatnich dniach życzenia. Po długiej przerwie na tle bożonarodzeniowej dekoracji każda klasa zaprezentowała muzyczną interpretację wybranej przez siebie kolędy bądź ludowej pastorałki, a delegacja Samorządu Uczniowskiego wręczyła pracownikom szkoły własnoręcznie wykonane świąteczne pierniczki wraz z najserdeczniejszymy życzeniami.