Biblijny Konkurs Tematyczny „Z Dobrą Nowiną przez życie – Ewangelia św. Jana” dla szkół podstawowych - nasz finalista

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że Dawid Milczarek – uczeń klasy 5 uzyskał tytuł finalisty Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie – Ewangelia św. Jana” dla szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2022/2023. Konkurs organizowany był przez Kuratorium Oświaty w Krakowie i składał się z etapu szkolnego, rejonowego i wojewódzkiego. Uzyskanie tytułu finalisty jest honorowane przez Małopolskiego Kuratora Oświaty zaświadczeniem, które jest ważne na terenie całego kraju. Ponadto osiągnięcie to jest dodatkowo punktowane przy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Serdecznie gratulujemy Dawidowi tak wysokiego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów!