Apel podsumowujący I semestr pracy

13 stycznia 2022 odbył się apel podsumowujący pracę w I semestrze roku szkolnego. Wyróżniający się uczniowie z klas I-VIII zostali odznaczeni odznaką wzorowego ucznia (średnia minimum 4.75 oraz minimum bardzo dobre zachowanie).

W klasach IV-VI najwyższą średnią ocen (5,42) zdobyła Aleksandra Andruszko z klasy V, a w klasach VII-VIII najwyższą średnią (5,07) uzyskała Anna Kołodziej z klasy VII; dziewczęta zostały wyróżnione dyplomem.

Dzisiaj zostały także wręczone dyplomy z konkursie fotograficznym zorganizowanym z okazji Dnia Ligi Ochrony Przyrody, dyplomy dla laureatów Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Świątecznej Obcojęzycznej oraz dyplomy dla uczestników I Szkolnego Biegu Niepodległości. Pan Dyrektor w kilku słowach podsumował pierwsze półrocze i życzył wszystkim owocnej pracy w nadchodzącym semestrze, a wyróżnieni uczniowie zostali nagrodzeni brawami.

Klasa I, uczniowie wyróżniający się:
Maciej Chlebek, Antoni Józefczyk, Anna Knapczyk, Katarzyna Knapczyk, Anna Krężel, Aleksandra Mikołajczyk, Grzegorz Mikołajczyk, Jakub Tylecki.

Klasa II, uczniowie wyróżniający się:
Jakub Ciesielka, Magdalena Gabryś, Szymon Knurowski, Kinga Milczarek.

Klasa III, uczniowie wyróżniający się:
Jan Czyszczoń, Zuzanna Ćwiertniewicz, Joanna Hamerska, Ewelina Mszanik.

Klasa IV, uczniowie wyróżniający się:
Adam Barnowski, Antoni Jankowski, Tomasz Kołek, Patrycja Krakus, Jakub Liptak, Arkadiusz Malik, Dawid Milczarek, Anna Niedźwiedzka, Nicola Olejarz, Karolina Rusnarczyk, Michał Sobkowiak.

Klasa V, uczniowie wyróżniający się:
Aleksandra Andruszko, Amelia Hryc, Mateusz Jankowski, Aleksandra Klimczak, Joanna Krakus, Wojciech Kuruc, Kamil Mikołajczyk, Damian Myjak, Weronika Słowik.

Klasa VI, uczniowie wyróżniający się:
Aleksandra Gorczyńska, Paulina Hamerska, Aleksandra Knurowska, Magdalena Ziętasz.

Klasa VII, uczniowie wyróżniający się:
Aleksandra Buczek, Jakub Dolański, Karolina Janik, Klaudia Knutelska, Anna Kołodziej.

Klasa VIII, uczniowie wyróżniający się:
Maria Mszanik, Emilia Sobkowiak.