Apel podsumowujący I półrocze.

27 stycznia 2023 na apelu został podsumowany semestr pracy w roku szkolnym 2022/2023.

Na początku zostały rozstrzygnięte konkursy tematyczne: Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek, Konkurs LOP-u Jak dobrze znasz Pieniński Park Narodowy? (I miejsce Paulina Hamerska, II miejsce Aleksandra Buczek III miejsce Weronika Kowalczyk) oraz wręczono dyplomy z IX Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Świątecznej Obcojęzycznej oraz puchar z zawodów sportowych w piłce siatkowej.

Zostały również wręczone odznaki wzorowego ucznia dla tych osób, które uzyskały średnią minimum 4.75 i minimum bardzo dobre zachowanie. Są to:

Klasa I: Emilia Andruszko, Jan Boczkaja, Alicja Dolańska, Marcin Gabryś, Marta Hamerska, Piotr Jankowski, Martyna karkula, Liliana Knapczyk, Zofia Kotarska, Lena Kozłecka, Franciszek Mikołajczyk, Zofia Potoniec.

Klasa II: Maciej Chlebek, Antoni Józefczyk, Anna Knapczyk, Katarzyna Knapczyk, Anna Krężel, Aleksandra Mikołajczyk, Grzegorz Mikołajczyk

Klasa III: Jakub Ciesielka, Eryk Cedel, Zuzanna Gajda, Natalia Gorczyńska, Martyna Knapczyk, Karol Kowalczyk

Klasa IV: Antonina Chlipała, Jan Czyszczoń, Zuzanna Ćwiertniewicz, Joanna Hamerska, Ewelina Mszanik, Wiktoria Pierchlak, Klaudia Waksmundzka

Klasa V: Adam Barnowski, Patrycja Krakus, Arkadiusz Malik, Dawid Milczarek, Anna Niedźwiedzka, Nicola Olejarz, Michał Sobkowiak

Klasa VI: Aleksandra Andruszko, Amelia Hryc, Aleksandra Klimczak, Joanna Krakus, Damian Myjak, Weronika Słowik

Klasa VIII: Aleksandra Buczek, Jakub Dolański, Karolina Janik, Klaudia Knutelska, Magdalena Kotarska

Dyplomami zostali wyróżnieni również uczniowie ze stuprocentową frekwencją:

Klasa I: Marta Hamerska

Klasa II: Maciej Chlebek

Klasa III: Kinga Milczarek

Klasa IV: Antonina Chlipała

Klasa VI: Joanna Krakus, Damian Myjak

Klasa VIII: Krzysztof Syjud.

W czasie apelu zostały wyróżnione również osoby z najwyższą średnią.

Wśród uczniów klas IV-VI najwyższe wyniki w nauce osiągnęła Aleksandra Andruszko z klasy VI ze średnią 5, 42. Wśród uczniów klas VII-VIII tę samą średnią 5.00 uzyskały uczennice klasy VIII: Klaudia Knutelska i Magdalena Kotarska.

Serdeczne gratulacje wszystkich sukcesów. Pozostałe osiągnięcia i wydarzenia zostały przedstawione na wywiadówce z rodzicami w formie ulotki informującej o działaniach społeczności szkolnej.