Akcja "Daj włos!"

 Aż sześć uczennic naszej Szkoły przyłączyło się do akcji przeprowadzonej przez panią Joannę Pyrdoł z SP nr 2 w Krościenku n.D na rzecz fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie w ramach akcji „Daj Włos!”. Dziewczyny wraz z koleżankami i kolegą z innych szkół naszej gminy oddały łącznie prawie 4 metry włosów, które zostaną wykorzystane do produkcji peruk dla kobiet po chemioterapii. Było to dla wszystkich wielkie przeżycie, które nie byłoby możliwe bez bezinteresownej pracy przemiłych pań z nowotarskiego salonu urody „Kameleon”, współpracujących z Fundacją.
Na wspaniały gest oddania swoich długo zapuszczanych włosów zdecydowały się: Antonina Chlipała i Joanna Hamerska z klasy I, Emilia Sobkowiak i Wiktoria Stróżczyk z klasy VI oraz siostry – Aleksandra Zachwieja i Kinga Zachwieja z klasy VII.
DZIEWCZYNY, JESTEŚCIE WIELKIE!!!
Każda uczestniczka akcji otrzymała od Fundacji dyplom, na którym czytamy między innymi: „Dziękujemy Ci za cudowny gest, jakim jest podarowanie nam pięknych warkoczy oraz przyłączenie się do akcji Daj Włos! Każdy czyn dla dobra innych wymaga podjęcia decyzji, podjęcia pewnych czynności i działania, a to nie wszystkim się udaje, bo jak wiemy, nie jest to zawsze łatwe”.
Dlatego z całego serca gratulujemy dziewczynom decyzji i ich daru serca oraz zachęcamy innych do pójścia w ich ślady – w salonie może oddać włosy każdy, pod warunkiem, że będą mieć one co najmniej 25 cm i nie będą wcześniej rozjaśniane. W zamian panie fryzjerki stworzą każdemu wymarzoną fryzurę! Galeria jest zamieszczoa tutaj: drive.google.com/open