Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca 2022 roku po Mszy świętej cała społecznosć szkolna zgromadziłą się na sali gimnastycznej, gdzie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Na początek klasa druga zaprezentowała swój program artystyczny, a po nim p. dyrektor zabrał głos i dokonał podsumowania pracy dydaktyczno-wychowawczej. Zostały rozdane nagrody za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce dla wyróżniających się uczniów, nagrody za pracę w Samorządzie Uczniowskim oraz dyplomy za udział w projekcie "Już pływam". Strażacy z OSP wręczyli wyróżnienia dla najbardziej zaangażowanych członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej i zapowiedzieli współpracę ze szkołą w dziedzinie bezpieczeństwa, ratownictwa i profilaktyki. Następnie w klasach z wychowawcami odbyło się rozdanie pozostałych świadectw i wyróżnień oraz ostatnie przedwakacyjne pożegnania.
Naszym uczniom gratulujemy tak wielu osiągnięć i owocnej pracy i życzymy wszystkim udanego odpoczynku!