Sukcesy na XXIII Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Religijnej

Dziewięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w XXIII Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Religijnej organizowanym przez Szkołę Podstawową w Szlachtowej. Decyzją konkursowego jury, na podstawie nadesłanych wcześniej nagrań, finalistami konkursu zostało aż sześć naszych wokalistek!

W kategorii wiekowej IV-VI pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy V - solistka Aleksandra Andruszko, a duet Weronika Słowik i Aleksandra Klimczak z tej samej klasy zdobył miejsce II.

W kategorii uczniów klas VII-VIII dwa trzecie miejsca zdobyły wokalistki z klasy VIII: Emilia Sobkowiak jako solistka oraz Patrycja Mszanik i Maria Mszanik jako duet.

10 XI 2021 r. podczas patriotycznej gali w sali Kinoteatru "Pieniny" w Szczawnicy dziewczęta wzięły udział w koncercie laureatów i zaprezentowały na żywo swoje wykonania utworów religijnych oraz patriotycznych oraz odebrały nagrody i dyplomy.

Serdecznie gratulujemy kolejnego muzycznego sukcesu!