Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

1.09 Mszą świętą rozpoczeliśmy rok szkolny 2021/2022. Jak to określił ksiądz proboszcz Bogumił Bednarek - była to dla nas pierwsza lekcja - lekcja z Panem Jezusem. Swoje pierwsze kazanie wygłosił w tym dniu nasz nowy katecheta - ks. Mirosław Kurek. W liturgię i służbę ołtarza w tym dniu włączyli się nasi uczniowie i uczennice zangażowani w scholi parafialnej i LSO. Po Mszy udaliśmy się do szkoły, na tę drugą, szkolną lekcję. Zaśpiewaiśmy hymn szkoły i tym samym oddaliśmy hołd Bohaterom Warszawy. Także w modlitwie w kościele pamiętaliśmy o ofiarach I wojny światowej, która wybuchła 82. lata temu. Na sali gimnastycznej słowo serdecznego powitania skierował do nas pan dyrektor Władysław Bąk, a wychowawcy przekazali nam szczegółowe informacje dotyczące naszej pracy. Kolejny rok nauki przed nami!

ZDJECIA: TUTAJ