Zmagania konkursowe Grywałdzkich Nucicek

W czwartek 12.12.2019 r. kilkudziesięciu uczniów i absolwentów naszej szkoły angażujących się wokalnie i muzycznie w scholi parafialnej Grywałdzkie Nucicki wraz z opiekunami ks. Kamilem Piłatem i p. Agatą Sobkowiak reprezentowali Grywałd na tuchowskich eliminacjach do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie. Ten konkursowy występ był mobilizacją do radosnego śpiewania, oczywiście okupioną intensywnymi próbami oraz okazją do wspólnego działania spajającego więzi. Towarzyszyło mu wiele emocji. Jesteśmy dumni z naszych uczniów, że rozpowszechniają nasz pieniński folklor i dbają o to, by Święta Bożego Narodzenia okraszone były pięknym śpiewem kolęd i pastorałek.

Już niedługo będzie okazja do usłyszenia wokalnych popisów także na terenie naszej szkoły, w ramach Wieczoru Wigilijnego, który odbędzie się w najbliższy czwartek 19.12.2019 o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy Rodziców!

Zdjęcia i pełna relacja (którą warto przeczytać ze względu na grywałdzkie akcenty) do znalezienia na stronie Gościa Tarnowskiego: tarnow.gosc.pl/doc/6038135.To-na-pewno-zdarzylo-sie-u-nas