XXIV Festiwal Pieśni Religijnej i Patriotycznej

10 XI 2022 nasi uczniowie wzięli udział w XXIV Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Religijnej, odbywającym się w sali kinoteatru "Pieniny" w Szczawnicy, a organizatorem była SP im. Jana pawła II w Szlachtowej. Jak oceniło jury w składzie: Agnieszka Żarska, Józef Pańszczyk, Jerzy Janowicz i ks. Kasper Bernasiewicz, konkurs odbywał się na bardzo wysokim poziomie z wyjątkowym przygotowaniem wszystkich uczestników przez ich instruktorów. Ufundowane nagrody i pamiątkowe dyplomy wręczył honorowy patron festiwalu Burmistrz Grzegorz Niezgoda, a otrzymali je uczestnicy reprezentujący Szkoły z Ochotnicy Górnej i Dolnej, Grywałdu oraz Szczawnicy i Szlachtowej.
Reprezentanci naszej szkoły wyśpiewali sobie:
w kategorii duetów klas IV-VI - Aleksandra Andruszko i Joanna Hamerska - I miejsce
w kategorii duetów klas VII-VIII - Magdalena Kotarska i Klaudia Knutelska - II miejsce
w kategorii solistów klas VII-VIII - Honorata Błażusiak - I miejsce
i w tej samej kategorii Anna Kołodziej - II miejsce.
Serdecznie gratulujemy pięknych osiągnięć i życzymy dziewczętom dalszego zapału w rozwijaniu talentów!