Wycieczka klasy VII

27 IX uczniowie klasy VII wraz z opiekunami - p. Eweliną Monterian i p. Marią Tarchałą wybrali się na wycieczkę. Poniżej relacja jednego z uczniów - Michała Jankowskiego:

Trasa była bardzo wyczerpująca, lecz opłacało się wyjść na sam szczyt, by ujrzeć ten widok pierwszy raz. Droga sprawiała wiele trudności, ale jakoś daliśmy radę i powoli, z kilkoma postojami, w końcu dotarliśmy na samą górę. Zdobyliśmy najwyższy szczyt o nazwie Diablak. Babia Góra jest to masyw górski w pasmach babiogórskich, należących do Beskidu Żywieckiego; jest najwyższym szczytem Beskidów Zachodnich i - poza Tatrami - również najwyższym szczytem w Polsce.

Super wycieczka, fajna przygoda i przede wszystkim super widoki i wrażenia, a ja nigdy wcześniej nie widziałem ładniejszego widoku, niż z tej góry.

Zdjęcia z wycieczki