Wycieczka do Wrocławia - klasa VIII

W dniach 7-8 XI uczniowie klasy VIII wraz z wychowawcą p. Eweliną Monterian i p. Teresą Platą wzięli udział w wycieczce do Wrocławia, kw ramach programu "Poznaj Polskę". Przedmiotem zwiedzania w pierwszym dniu było ogromny ogród zoologiczny wraz z Afrykarium oraz interaktywne centrum wiedzy o wodzie ze strefą relaksu - Hydropolis. Drugiego dnia uczniowie wzięli udział w trójwymiarowej lekcji historii podczas oglądania Panoramy Racławickiej, a także - wraz z przewodnikiem - wyruszyli na poszukiwanie wrocławskich krasnali, podziwiając przy okazji najurokliwsze zabytki Starego Miasta. NIe zabrakło również podziwiania cudownych widoków z tarasu Wieży Matematycznej oraz Auli Leopoldyńskiej w Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego.
Na koniec małą podróż w czasie zapewniło zwiedzanie Muzeum Poczty Polskiej i Telekomunikacji.