Wizyta podopiecznych OREW w Krościenku

6.12.2019 r. naszą szkołę odwiedzili podopieczni i opiekunowie z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Krościenku nad Dunajcem.

Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia "Kot w butach" przygotowanego przez uczennice z klasy VI, które nasi goście obejrzeli integrując się wraz z uczniami klas młodszych. Następnie wszyscy wzięli udział w przygotowanych bajkowych konkursach ze słodkimi nagrodami. Nie zabrakło też okazji do zabawy i aktywności ruchowej poprowadzonych i animowanych przez naszych ochoczych wolontariuszy z klasy VI i VIII.

Po wspólnie spędzonych chwilach przyszedł czas na emocjonujące spotkanie ze świętym Mikołajem, który dla każdego z podopiecznych OREW przyniósł upominek. Na zakończenie opiekunowie i członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z p. dyrektorem przekazali na rzecz działalności OREW dochód (1816 zł) z przeprowadzonej tydzień temu charytatywnej zabawy andrzejkowej, w której organizację zaangażowali się nasi wolontariusze.

Gratulujemy naszym uczniom postawy i otwartości serca na potrzeby innych!

Zdjęcia z wydarzenia: drive.google.com/open