Witamy na stronie naszej szkoły!


 

„Żadna forma istnienia, w tym także życie ludzkie nie byłaby możliwa bez energii” – takimi słowami rozpoczął się wykład dr hab. Magdaleny Dudek podczas tegorocznej edycji „Poranku i popołudnia z Naukowcami 2016”, zorganizowanego przez ZEW Niedzica S.A.  Więcej tutaj.
 
 
 

 

Już po raz kolejny odbyły się w naszej szkole tradycyjne jasełka. Swoje aktorskie umiejętności zaprezentowały dzieci z klasy czwartej. Całość przedstawienia, pokazującego scenki z narodzin Dzieciątka, przeplatana była kolędami...czytaj dalej..

 

 


 

Cały rok czekaliśmy na tego najmilszego dla dzieci świętego i po raz kolejny nas nie zawiódł. Przybył do nas 4 grudnia. Mikołaj obdarował prezentami wszystkie dzieci i prosił, aby zawsze były grzeczne.

        Serdecznie zapraszamy św. Mikołaja do naszej szkoły za rok! Czytaj dalej...

 

 


 

Mamy wyniki plebiscytu na najlepszą książkę - tutaj. Zobaczcie jak składaliście życzenia Bibliotece - tutaj. A tutaj rozstrzygnięcie konkursu na zakładkę. 

 

 

 


 

Dnia 27 listopada 2015 roku uczniowie klasy V wybrali się na wycieczkę do Krakowa. Wyjechaliśmy z Grywałdu o godzinie 7.30.  Po przyjeździe do Krakowa udaliśmy się do Teatru Współczesnego, aby tam obejrzeć spektakl pt. "Ania z Zielonego Wzgórza". Czytaj dalej...

 

 

 


 

           We wtorek, 10 listopada, odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości 11 listopada. Uczniowie klas starszych, pod opieką p. Emilii Hamerskiej i p. Eugeniusza Waradzyna przygotowali wspaniały występ. Czytaj dalej....

 

 


 

Dnia 22 października 2015 roku uczniowie mieli okazję przenieść się w czasy średniowiecznych rycerzy, poznać ówczesne obyczaje, przymierzyć zbroję rycerską, czytaj dalej...

 

 

 


 

 

W trosce o najmłodszych użytkowników ruchu drogowego, ZEW Niedzica S.A., już po raz ósmy przyłączyła się do ogólnopolskiej kampanii społecznej, pn. „Bezpieczne dziecko na drodze”. Czytaj dalej....

 

 

 


 

          15 października od samego rana panowała świąteczna atmosfera w Szkole Podstawowej w Grywałdzie. Uczniowie klas pierwszych ubrani w świąteczny strój galowy, przepiękna dekoracja sali gimnastycznej, przygotowany sprzęt nagłaśniający..... czytaj dalej.

 

 


 

14 października odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Swoje umiejętności aktorskie zaprezentowali uczniowie klas 3 - 6, pod opieką ..... czytaj dalej.