Relacja z wręczenia paczki

Drogi Darczyńco,

w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami!

Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę. Będziesz mógł o tym przeczytać w Prezencie.

Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina (oznaczona numerem MLP-2784-577825), wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Ciebie.
Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.
Pan Waldemar wyczekiwał nas od samego rana. Bardzo się ucieszył gdy dotarliśmy na miejsce. Był bardzo szczęśliwy i zaskoczony. Nie spodziewał się aż tylu prezentów. Bardzo się wzruszył gdy w prezentach znalazł kawę bo rano mu się akurat skończyła. Wszystko z taką radością otwierał i pięknie dziękował. Rozpakował nawet perfumy i sprawdził na ręce zapach czy swojej ukochanej żonie się spodoba. Z uśmiechem na twarzy stwierdził - piękny zapach... spodoba się. Wszystkich nas pan Waldemar wykochał i całował po kilka razy. Nam stanęły w oczach łzy wzruszenia.
Co chce przekazać wolontariusz?
Pięknie dziękuję za tak śliczne prezenty. Bardzo się ucieszyłem, że paczkę dla mojej rodziny przygotuje szkoła. To piękna inwestycja na przyszłość. Potrzeba kształcić ludzi o wielkim i wrażliwym sercu. Uśmiech i dobro zawsze wraca. Proszę każdego dzieciątko z osobo ucałować. Jesteście super drużyną. Życzę samych piątek i szóstek oraz wysypu wielu talentów. Droga kadro nauczycielska. Dziękuję z całego serca. Życzę Wam aby radość i dobro, które ofiarowaliście dla potrzebującego wróciło i to wiele razy. Do opisu dołączam list od rodziny.
Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?
Dziękuję z całego serca. Jestem bardzo zaskoczony tak dużą ilością pięknych prezentów. Brak mi słów aby wyrazić jak bardzo jestem wdzięczny.