Podsumowanie I semestru - wyróżnienia

24.01.2020 podczas apelu pan Dyrektor Władysław Bąk dokonał podsumowania I semestru pracy w roku szkolnym 2019/2020. W obecności społeczności szkolnej, przez dyrekcję i wychowawców odznaczeni zostali uczniowie, którzy osiągneli najlepsze wyniki w nauce wraz z najwyższą średnią i wzorowym bądź bardzo dobrym zachowaniem. Dyplomy dostali rówież uczniowie ze stuprocentową frekwencją oraz ci, z najwyższą średnią ocen w poszczególnych klasach.

Korzystając z okazji pan Jerzy Knutelski wręczył dyplomy siatkarzom, którzy reprezentowali naszą szkołę na zawodach zdobywajac dwa razy I miejsce (chłopcy). Pani Zuzanna Rusin podsumowała dwa konkursy plastyczne ("Ten magiczny czas" - na kartkę świąteczną oraz "Czysta woda - zdrowe życie"), rozdając uczestnikom nagrody i dyplomy. Pani Ewelina Monterian natomiast ogłosiła wyniki i udekorowała laureatów konkursu na e-kartkę świąteczną.

Dumni z naszych wychowanków życzymy im kolejnych sukcesów w nauce, niegasnącego zapału i determinacji w rozwijaniu talentów oraz spełnianiu siebie przy realizowaniu swoich pasji!

Zdjecia: drive.google.com/open