Osiągnięcia uczniów w listopadzie - apel

30 XI odbył się apel podsumowujący ostatnie kilka tygodni pracy. Zdolni uczniowie pochwalili się sukcesami na forum całej szkoły i odebrali swoje nagrody za osiągnięcia w konkursach i zawodach sportowych. Do każdej z poniższych ilustracji znajduje się szczegółowy opis:

7.Szczawnicki Bieg Niepodległości: Eryk Cedel (IV miejsce), Milena Tokarczyk, Dominika Zachwieja, Jakub Ciężkowski, Wiktor Chryc, Klaudia Rusin, Piotr Ciężkowski, Nicola Olejarz, Martyna Czyszczoń (III miejsce), Natalia Gorczyńska (I miejsce), Weronika Kowalczyk, Weronika Słowik, Honorata Błażusiak, Gabriela Słowik, Mateusz Jankowski, Hubert Hryc (VIII miejsce).

6.Konkurs plastyczny dla klas I-IV: „Ulubiona postać z baśni lub legendy”
I miejsce Katarzyna Knapczyk
II miejsce Grzegorz Mikołajczyk
III miejsce Milena Tokarczyk

Dyplomy za udział: Grzegorz Mikołajczyk, Milena Tokarczyk, Anna Knapczyk, Karol Wojdyło, Anna Krężel, Katarzyna Błażusiak, Martyna Knapczyk, Zofia Rusin, Klaudia Rusin, Aleksandra Mikołajczyk, Zuzanna Ćwiertniewicz, Martyna Mszanik.

5.Koszykówka chłopcy 4-6: Kacper Knutelski, Kamil wolski, Kamil Mikołajczyk, Mateusz Jankowski, Wiktor Ciesielka, Michał Opyt, Mikołaj Karkoszka, Iwan Gromala, Marek Stróżczyk (II miejsce drużynowo).

4.Koszykówka chłopcy 7-8: Piotr Iglar, Karol Marciniec, Mikołaj Kowalczyk, Jan Józefczyk, Stanisław Kołek, Konrad Niemiec (drużynowo II miejsce).

3.Koszykówka dziewcząt klasy 7-8: Honorata Błażusiak, Anna Kołodziej, Patrycja Mszanik, Karolina Kotarska, Daria Słowik, Gabriela Wójcik, Wiktoria Stróżczyk (I miejsce drużynowo).

2.Powiatowy turniej szachowy. Tomasz Kołek, Michał Sobkowiak, Aleksandra Andruszko (II miejsce ind.), Magdalena Ziętasz (I miejsce ind.). Drużynowo I miejsce.

1.XXIII Festiwal Pieśni Patriotycznej i Religijnej w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Szlachtowej.
Dorota Mszanik, Aleksandra i Grzegorz Mikołajczyk - dyplomy za udział. Aleksandra Andruszko (I miejsce), Aleksandraa Klimczak i Weronika Słowik (duet II miejsce), Emilia Sobkowiak (III miejsce), Maria i Patrycja Mszanik (duet III miejsce).