Najpiękniejsza pisanka

W naszej szkole odbył się" Konkurs na najpiękniejszą pisankę ". W konkursie wzięło udział 77 osób od kl. 0-4 do kl. 6. Prace konkursowe można było podziwiać  na wystawie zorganizowanej na szkolnym korytarzu. Poziom wykonanych prac był bardzo wysoki więc Jury w składzie: P. Dyrektor Władysław Bąk, P. W-ceDyrektor Jerzy Knutelski oraz P. Kinga Rusnarczyk - organizator konkursu, postanowiło nagrodzić wszystkich uczestników. W nagrodę za udział w konkursie zorganizowany zostanie wyjazd do parku rozrywki  w Niedzicy (początkiem maja, w zależności od warunków atmosferycznych). Szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu zostaną podane w późniejszym  terminie.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za pokaz kreatywności, zapraszamy do udziału w innych konkursach i życzymy wielu ciekawych pomysłów i sukcesów.