Na ratunek

W kwietniu w naszej szkole odbyło się przedstawienie profilaktyczne pt. "Na ratunek". Spektakl przygotowany został przez uczniów uczęszczających na kółko polonistyczne. Poświęcony był głównie ukazaniu szkodliwego wpływu palenia papierosów na nasze zdrowie. Aktorzy w ciekawy sposób przedstawili także niewłaściwe zachowania uczniów w szkole, takie jak wyśmiewanie, bójki, czy niszczenie cudzej własności. W przedstawieniu wzięli udział następujący uczniowie:

•          z klasy IV - Sandra Gromala, Martyna Hryc, Katarzyna Józefczyk, Monika Knutelska, Augustyn Mikołajczyk, Natalia Mszanik, Julia Wojtaszek;
  •       z klasy V - Łukasz Adamczyk, Kinga Gabryś, Anna Janczy, Kinga Jaworska, Gabriela Marczak, Paulina Mszanik, Gabriela Myjak, Łukasz Wolski;
  •       z klasy VI - Natalia Bąk, Łukasz Gabryś, Klaudia Jankowska, Weronika Wójcik.